Wdrażanie systemu Customs Compliance

Jeżeli Państwa przedsiębiorstwo specjalizuje się w transporcie międzynarodowym, jednakże nie jest on na tyle płynny i sprawny, jakbyście tego oczekiwali, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i skorzystania z usług Customs Compliance. Jedną z naszych specjalności jest wdrażanie tego rodzaju systemów w firmach, które chcą działać na miarę swojego potencjału i cenią sobie usługi specjalistów, którzy będą w stanie znaleźć źródło wszelkich problemów, a następnie wdrożyć dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania.

Czym jest Customs Compliance i w jaki sposób może Państwu pomóc?

Jest to specjalny system, dzięki któremu mamy możliwość wychodzenia naprzeciw potrzebom wszystkich tych przedsiębiorstw, zajmujących się importem oraz eksportem, które pragną zwiększyć jakość swoich działań, a wszelkie zlecenia pragną realizować sprawniej i bez najmniejszych problemów. Wdrożenie systemu Customs Compliance daje możliwość wyeliminowania przestoju towarów, uskutecznienia działań związanych z transportem, a także poprawą relacji z Urzędem Celnym. Jest to również sposób na to, aby wykorzystać w pełni potencjał przedsiębiorstwa i zyskać odpowiednią reputację na rynku.

Jako specjaliści w zakresie Customs Compliance, a także procedur i przepisów celnych, świadczymy usługi doradcze i nie tylko. Korzystając z naszej usługi, będziecie Państwo mogli liczyć na audyt, kontrolę i analizę przeprowadzanych w firmie procedur, a następnie przygotowanie i wdrożenie najlepszych rozwiązań, dzięki którym funkcjonowanie firmy będzie dużo lepsze niż do tej pory. Jako właściciele firm, dowiecie się państwo jakie dokładnie wymogi narzuca na Wasze przedsiębiorstwo prawo celne, a także poznacie wszelkie zasady, które będą Wam niezbędne do tego, aby organizować transport zagraniczny skutecznie i bez przestojów.

Nowoczesne rozwiązania i najwyższa jakość usług

Nasza firma wdraża system Customs Compliance w oparciu o wiedzę specjalistów, a także potrzeby Klientów. Działamy na rynku już od 30 lat, dzięki czemu znamy Państwa potrzeby i wiemy jak je spełniać. Połączeniem doświadczenia, wiedzy oraz innowacyjnych rozwiązań, jesteśmy w stanie podejmować się najbardziej skomplikowanych i wymagających zadań – spełniając tym samym oczekiwania przedsiębiorców działających w różnych gałęziach gospodarki i zajmujących się transportem, logistyką lub produkcją. Zapraszamy do owocnej współpracy – z chęcią wysłuchamy Państwa problemu i znajdziemy indywidualnie dopasowane rozwiązanie, dzięki któremu ten problem wyeliminujemy.