Małaszewicze – mała miejscowość o dużym znaczeniu

Niespełna 2 tysiące mieszkańców, panujący na co dzień spokój i osiedla domów wielo- oraz jednorodzinnych – oto miejscowość Małaszewicze, która jednak nie jest tak zwyczajna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Choć niewiele osób o tym wie, Małaszewicze to centrum polskiej logistyki – w tej niewielkiej lubelskiej miejscowości odbywa się transport lądowy na ogromną skalę, dlatego też posiada ona znaczenie międzynarodowe. W związku z tym również nasza firma otworzy tam niedługo swój oddział, chcąc zapewnić Państwu usługi na jeszcze wyższym poziomie!

Małaszewicze – znaczenie międzynarodowe

Miejscowość, w której niedługo zacznie działać również nasza firma, jest międzynarodowym portem przeładunkowym i jednocześnie miejscem działania wielu cenionych i międzynarodowych firm logistycznych – to właśnie tutaj dochodzi do bardzo dużej liczby operacji każdego dnia. Każdego roku przejeżdża tutaj kilkaset ton towarów rocznie, a przy tym dochodzi do załadunku i rozładunku bardzo zróżnicowanych towarów i materiałów. Można więc powiedzieć, że Małaszewicze to miejscowość, w której dochodzi do ogromnej liczby operacji i działań specjalistów i że jest to miejsce niezwykle ważne – nie tylko w skali naszego kraju, ale również Europy.

Warto dodać, że znaczenie tej miejscowości jest tak duże, ponieważ dochodzi tutaj do załadunku i rozładunku różnego rodzaju metali, węgla, drewna, zboża i innych wartościowych towarów oraz materiałów. Co więcej – mówi się, że Małaszewicze pod względem ilości przewożonych towarów mają jeszcze większy potencjał i dlatego też w ciągu najbliższych lat czeka je rozwój – obsługiwany będzie tutaj nawet transport z Chin.

Zapraszamy do współpracy!

Jako specjaliści w zakresie transportu międzynarodowego, a także importu i eksportu towarów, nasza firma zapewnia profesjonalne wsparcie w zakresie obsługi celnej – chętnie posłużymy Państwu radą, odpowiemy na pytania, a także zadbamy o kwestie formalne i będziemy reprezentować Waszą firmę przed organami celnymi. Niedługo będziecie Państwo mieli możliwość korzystania z naszych usług również w miejscowości Małaszewicze, co pozwoli nam zapewnić profesjonalną obsługę większej ilości firm produkcyjnych, handlowych oraz logistycznych. Oczywiście zapraszamy również do innych oddziałów naszej firmy – kontaktując się z nami, będziecie Państwo mieli możliwość pozbyć się swoich problemów związanych z procedurami celnymi! Działamy na rynku już od 30 lat, a to zobowiązuje nas do świadczenia najwyższej jakości usług i jest wyznacznikiem profesjonalizmu, jakim kierujemy się w codziennej pracy!