Czy warto zająć się kolportażem ulotek?

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy zajmowanie się kolportażem ulotek jest dobrym pomysłem, czy może wręcz przeciwnie. Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, każdy musi indywidualnie zastanowić się nad tym pytaniem. Nie ma co ukrywać, że kolportaż ulotek nie przynosi wielkich zysków. Co więcej, często dochodzi do sytuacji, kiedy słyszymy niezbyt miłe słowa w naszym kierunku. Szczególnie dotyczy to rozdawanie ulotek wśród przechodniów. Z mojego doświadczenia wynika, że bardzo często jest to wina samych ulotkarzy. Jeżeli kobieta czy mężczyzna (w sumie płeć w tej kwestii nie ma najmniejszego znaczenia) nie ma jak wziąć ulotki, to ulotkarz nie powinien jej wpychać na siłę. Tak według mnie przedstawia się sytuacja. Oczywiście to jest nic innego jak tylko przykład. Przykładów można podać wiele, wiele przykładów nawet nie przyjdzie nam do głowy. Życie potrafi pisać przeróżne scenariusze. Nikt nie jest wstanie pisać takich scenariuszy jakie pisze życie.
Lepszy rydz niż nic
Myślę, że nawet większość dzieci słyszała to powiedzenie. Myślę też, że większość z tej większości dzieci, będzie wstanie powiedzieć, co to powiedzenie oznacza. Gwoli ścisłości, powiedzenie to jest równoznaczne z zadowoleniem bez względu na to, co mamy. W przypadku tego powiedzenia założenie jest takie, że coś tam mamy. Jeżeli jesteście konkretnymi osobami to chodzi o to, że lepiej cieszyć się z tego, iż mamy 100 zł niż płakać z powodu braku 200 zł. Z pewnością nie wszyscy zgodzą się z tym powiedzeniem, ale to absolutnie naturalne. Każda z osób jest absolutnie wyjątkową istotą. Dlaczego takie powiedzenie zostało zawarte w tym tekście? Powiedzenie to zostało zawarte w tym tekście, ponieważ idealnie pasuje do kolportażu ulotek.

Kolportaż ulotek jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla studentów czy uczniów. Osoby, które są studentami czy uczniami, nie mają dużych wymagań finansowych. Takie osoby cieszą się niewielkimi sumami, sumami, które z całą pewnością mogą otrzymać dzięki rozdawaniu ulotek (nie ma znaczenia czy do skrzynek, czy przechodniom).